Meeste turniir

Game nr. Time Field Teams Group Result
8/25/2018
1 09.00. FC Flora grass field 6 Nõrkvoolu Paigalduse OÜ – Admiral Markets AS A
2 09.00. FC Flora grass field 7 Derivco Estonia OÜ – Helmes AS A
3 09.00. FC Flora grass field 8 Onninen AS – Ollon B
4 09.00. Nike Arena artificial grass 9 Inmarx Partners OÜ/Doormaster – Grant Thornton Baltic OÜ B
5 09.00. Nike Arena artificial grass 10 Euro Work OÜ – Värska Vesi AS C
6 09.20. FC Flora grass field 1 Ericsson Estonia AS – Ridango AS C
7 09.20. FC Flora grass field 2 Asfaldiproff OÜ – OPnGO Now! Innovations Technology OÜ D
8 09.20. FC Flora grass field 3 Talot AS – Eesti Energia Spordiklubi MTÜ D
9 09.20. FC Flora grass field 4 Krimelte OÜ – Mantrum OÜ E
10 09.20. FC Flora grass field 5 AlienGain OÜ – Plastok OÜ E
11 09.20. FC Flora grass field 6 MTÜ Telia Spordiklubi – Sanitex OÜ F
12 09.20. FC Flora grass field 7 Pärnu Sadam AS – FC Muusikud F
13 09.20. FC Flora grass field 8 Greencarrier Freight Services Estonia OÜ – KPMG G
14 09.20. Nike Arena artificial grass 9 Ehitustrust AS – Fenster Alumiinium AS G
15 09.20. Nike Arena artificial grass 10 Sutherland Global Services OÜ – Verston Ehitus OÜ H
16 09.40. FC Flora grass field 6 Stay Cool OÜ – Riigikontroll H
17 09.40. FC Flora grass field 7 Mapri Ehitus OÜ – Swedbank Spordiklubi MTÜ I
18 09.40. FC Flora grass field 8 Estonian Reds – Fiizy OÜ I
19 09.40. Nike Arena artificial grass 9 Tridens AS – Club Hollywood OÜ J
20 09.40. Nike Arena artificial grass 10 Nordecon AS – Cleveron AS J
21 10.00. FC Flora grass field 1 Riigi Kinnisvara AS – Fund Ehitus OÜ K
22 10.00. FC Flora grass field 2 AS Draka Keila Cables – AS Merko Ehitus Eesti K
23 10.00. FC Flora grass field 3 Kühne+Nagel AS – Temat Eesti OÜ L
24 10.00. FC Flora grass field 4 Bed Factory Sweden OÜ – Antikvariaat OÜ L
25 10.00. FC Flora grass field 5 OLSC Finland – ADM Interactive OÜ M
26 10.00. FC Flora grass field 6 SEB Spordiklubi MTÜ – Vanglateenistus M
27 10.00. FC Flora grass field 7 Nõrkvoolu Paigalduse OÜ – Derivco Estonia OÜ A
28 10.00. FC Flora grass field 8 Admiral Markets AS – Helmes AS A
29 10.00. Nike Arena artificial grass 9 Onninen AS – Inmarx Partners OÜ/Doormaster B
30 10.00. Nike Arena artificial grass 10 Ollon – Grant Thornton Baltic OÜ B
31 10.20. FC Flora grass field 1 Euro Work OÜ – Ericsson Estonia AS C
32 10.20. FC Flora grass field 2 Värska Vesi AS – Ridango AS C
33 10.20. FC Flora grass field 3 Asfaldiproff OÜ – Talot AS D
34 10.20. FC Flora grass field 4 OPnGO NOW! Innovations Technology OÜ – Eesti Energia Spordiklubi MTÜ D
35 10.20. FC Flora grass field 5 Krimelte OÜ – AlienGain OÜ E
36 10.20. FC Flora grass field 6 Mantrum OÜ – Plastok OÜ E
37 10.20. FC Flora grass field 7 MTÜ Telia Spordiklubi AS – Pärnu Sadam AS F
38 10.20. FC Flora grass field 8 Sanitex OÜ – FC Muusikud F
39 10.20. Nike Arena artificial grass 9 Greencarrier Freight Services Estonia OÜ – Ehitustrust AS G
40 10.20. Nike Arena artificial grass 10 KPMG – Fenster Alumiinium AS G
41 10.40. FC Flora grass field 1 Sutherland Global Services OÜ – Stay Cool OÜ H
42 10.40. FC Flora grass field 2 Verston Ehitus OÜ – Riigikontroll H
43 10.40. FC Flora grass field 3 Mapri Ehitus OÜ – Estonian Reds I
44 10.40. FC Flora grass field 4 Swedbank Spordiklubi MTÜ – FIIZY OÜ I
45 10.40. FC Flora grass field 5 Tridens AS – Nordecon AS J
46 10.40. FC Flora grass field 6 Club Hollywood OÜ – Cleveron AS J
47 10.40. FC Flora grass field 7 Riigi Kinnisvara AS – AS Draka Keila Cables K
48 10.40. FC Flora grass field 8 Fund Ehitus OÜ – AS Merko Ehitus Eesti K
49 10.40. Nike Arena artificial grass 9 Nortal AS – OLSC Finland M
50 10.40. Nike Arena artificial grass 10 ADM Interactive OÜ – SEB Spordiklubi MTÜ M
51 11.00. FC Flora grass field 6 Kühne+Nagel AS – Bed Factory Sweden OÜ L
52 11.00. FC Flora grass field 7 Temat Eesti OÜ – Antikvariaat OÜ L
53 11.00. FC Flora grass field 8 Nõrkvoolu Paigalduse OÜ – Helmes AS A
54 11.00. Nike Arena artificial grass 9 Admiral Markets AS – Derivco Estonia OÜ A
55 11.00. Nike Arena artificial grass 10 Onninen AS – Grant Thronton Baltic OÜ B
56 11.20. FC Flora grass field 1 Ollon – Inmarx Partners OÜ/Doormaster B
57 11.20. FC Flora grass field 2 EuroWork OÜ – Ridango AS C
58 11.20. FC Flora grass field 3 Värska Vesi AS – Ericsson Estonia AS C
59 11.20. FC Flora grass field 4 Asfaldiproff OÜ – Eesti Energia Spordiklubi MTÜ D
60 11.20. FC Flora grass field 5 OPnGO NOW! Innovations Technology OÜ – Talot AS D
61 11.20. FC Flora grass field 6 Krimelte OÜ – Plastok OÜ E
62 11.20. FC Flora grass field 7 Mantrum OÜ – AlienGain OÜ E
63 11.20. FC Flora grass field 8 OLSC Finland – SEB Spordiklubi MTÜ M
64 11.20. Nike Arena artificial grass 9 Nortal AS – Vanglateenistus M
65 11.20. Nike Arena artificial grass 10 MTÜ Telia Spordiklubi – FC Muusikud F
66 11.40. FC Flora grass field 6 Sanitex OÜ – Pärnu Sadam AS F
67 11.40. FC Flora grass field 7 Greencarrier Freight Serivces OÜ – Fenster Alumiinium AS G
68 11.40. FC Flora grass field 8 KPMG – Ehitustrust AS G
69 11.40. Nike Arena artificial grass 9 Sutherland Global Services OÜ – Riigikontroll H
70 11.40. Nike Arena artificial grass 10 Verston Ehitus OÜ – Stay Cool OÜ H
71 12.00. FC Flora grass field 1 Mapri Ehitus OÜ – FIIZY OÜ I
72 12.00. FC Flora grass field 2 Swedbank Spordiklubi MTÜ – Estonian Reds I
73 12.00. FC Flora grass field 3 Tridens AS – Cleveron AS J
74 12.00. FC Flora grass field 4 Club Hollywood OÜ – Nordecon AS J
75 12.00. FC Flora grass field 5 Riigi Kinnisvara AS – AS Merko Ehitus Eesti K
76 12.00. FC Flora grass field 6 Fund Ehitus OÜ – AS Draka Keila Cables K
77 12.00. FC Flora grass field 7 Kühne+Nagel AS – Antikvariaat OÜ L
78 12.00. FC Flora grass field 8 Temat Eesti OÜ – Bed Factory Sweden OÜ L
79 12.00. Nike Arena artificial grass 9 Vanglateenistus – OLSC Finland M
80 12.00. Nike Arena artificial grass 10 Nortal AS – ADM Interactive OÜ M
81 12.40. FC Flora grass field 1 Vanglateenistus – ADM Interactive OÜ M
82 12.40. FC Flora grass field 2 Nortal AS – SEB Spordiklubi MTÜ M
Place games
83 13.40. FC Flora grass field 1 A1 – G2 (1/16 final)
84 13.40. FC Flora grass field 2 B1 – H2 (1/16 final)
85 13.40. FC Flora grass field 3 C1 – I2 (1/16 final)
86 13.40. FC Flora grass field 4 D1 – J2 (1/16 final)
87 13.40. FC Flora grass field 5 E1 – K2 (1/16 final)
88 13.40. FC Flora grass field 6 F1 – L2 (1/16 final)
89 13.40. FC Flora grass field 7 G1 – M2 (1/16 final)
90 13.40. FC Flora grass field 8 H1 – The best 3rd place (1/16 final)
91 14.00. FC Flora grass field 1 I1 – The second 3rd place (1/16 final)
92 14.00. FC Flora grass field 2 J1 – The third 3rd place (1/16 final)
93 14.00. FC Flora grass field 3 K1 – The fourth 3rd place (1/16 final)
94 14.00. FC Flora grass field 4 L1 – The fifth 3rd place (1/16 final)
95 14.00. FC Flora grass field 5 M1 – The sixth 3rd place (1/16 final)
96 14.00. FC Flora grass field 6 A2 – D2 (1/16 final)
97 14.00. FC Flora grass field 7 B2 – E2 (1/16 final)
98 14.00. FC Flora grass field 8 C2 – F2 (1/16 final)
99 14.40. FC Flora grass field 1 The seventh 3rd place – Group A 4th place (33-52th place)
100 14.40. FC Flora grass field 2 The eigth 3rd place – Group B 4th place (33-52th place)
101 14.40. FC Flora grass field 3 The ninth 3rd place – Group C 4th place (33-52th place)
102 14.40. FC Flora grass field 4 The tenth 3rd place – Group D 4th place (33-52th place)
103 14.40. FC Flora grass field 5 The eleventh 3rd place – Group E 4th place (33-52th place)
104 14.40. FC Flora grass field 6 The twelfth 3rd place – Group F 4th place (33-52th place)
105 14.40. FC Flora grass field 7 The thirteenth 3rd place – Group G 4th place (33-52th place)
106 15.00. FC Flora grass field 1 83 Winner – 91 Winner (1/8 final)
107 15.00. FC Flora grass field 2 84 Winner – 92 Winner (1/8 final)
108 15.00. FC Flora grass field 3 85 Winner – 93 Winner (1/8 final)
109 15.00. FC Flora grass field 4 86 Winner – 94 Winner (1/8 final)
110 15.00. FC Flora grass field 5 87 Winner – 95 Winner (1/8 final)
111 15.00. FC Flora grass field 6 88 Winner – 96 Winner (1/8 final)
112 15.00. FC Flora grass field 7 89 Winner – 97 Winner (1/8 final)
113 15.00. FC Flora grass field 8 90 Winner – 98 Winner (1/8 final)
114 15.20. FC Flora grass field 1 The seventh 3rd place – Group H 4th place (33-52th place)
115 15.20. FC Flora grass field 2 The eigth 3rd place – Group I 4th place (33-52th place)
116 15.20. FC Flora grass field 3 The ninth 3rd place – Group J 4th place (33-52th place)
117 15.20. FC Flora grass field 4 The tenth 3rd place – Group K 4th place (33-52th place)
118 15.20. FC Flora grass field 5 The eleventh 3rd place – Group L 4th place (33-52th place)
119 15.20. FC Flora grass field 6 The twelfth 3rd place – Group M 4th place (33-52th place)
120 15.20. FC Flora grass field 7 The thirteenth 3rd place – Group M 5th place (33-52th place)
121 15.40. FC Flora grass field 1 106 Winner – 110 Winner (1/4 final)
122 15.40. FC Flora grass field 2 107 Winner – 111 Winner (1/4 final)
123 15.40. FC Flora grass field 3 108 Winner – 112 Winer (1/4 final)
124 15.40. FC Flora grass field 4 109 Winner – 113 Winner (1/4 final)
125 16.00. FC Flora grass field 1 Group A 4th place – Group H 4th place (33-52th place)
126 16.00. FC Flora grass field 2 Group B 4th place – Group I 4th place (33-52th place)
127 16.00. FC Flora grass field 3 Group C 4th place – Group J 4th place (33-52th place)
128 16.00. FC Flora grass field 4 Group D 4th place – Group K 4th place (33-52th place)
129 16.00. FC Flora grass field 5 Group E 4th place – Group L 4th place (33-52th place)
130 16.00. FC Flora grass field 6 Group F 4th place – Group M 4th place (33-52th place)
131 16.00. FC Flora grass field 7 Group G 4th place – Gropu M 5th place (33-52th place)
132 16.40. FC Flora grass field 1 The second best group winner – The seventh group winner (33-52th place)
133 16.40. FC Flora grass field 2 The third best group winner – The sixth group winner (33-52th place)
134 16.40. FC Flora grass field 3 The fourth best group winner – The fifth group winner (33-52th place)
135 16.40. FC Flora grass field 4 121 Winner – 123 Winner (1/2 final)
136 16.40. FC Flora grass field 5 122 Winner – 124 Winner (1/2 final)
137 17.20. FC Flora grass field 1 The best group winner – 134 Winner (33-52th place)
138 17.20. FC Flora grass field 2 132 Winner – 133 Winner (33-52th place)
139 17.20. FC Flora grass field 1 135 Loser – 136 Loser (Bronze medal game)
140 17.20. FC Flora grass field 2 135 Winner – 136 Winner (FINAL)
141 18.00. FC Flora grass field 3 137 Winner – 138 Winner (B-FINAL)